Привітання та звернення голови районної ради

1 жовтня – День ветеранів та людей похилого віку

Шановні ветерани,

доблесні захисники української землі!

Вітаю вас із Днем ветерана. Життя швидкоплинне, і з кожним роком ваша війна все далі відходить в історію. І з кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих товаришів-ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди залишиться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємо голови перед доблесними ветеранами в неоплатному боргу за немеркнучі подвиги.

Сивочолі наші рідні й близькі люди!

1 жовтня з настанням теплої золотої осені у всьому цивілізованому світі вже два десятиліття поспіль відзначається День людей похилого віку. В Україні День людей похилого віку, День ветерана святкують з 2005 року. Чому це свято нині є таким актуальним для світової спільноти? Відповідь проста – людське суспільство прогресивно старіє. Сьогодні кожен десятий громадянин планети – це людина у віці старше 60-ти років, а в Україні – кожен п’ятий. За останні 100 років кількість людей, старших за 60 років, на нашій планеті збільшилась у п’ять разів. На жаль, старість – це неминучий і біологічно закономірний процес. І щоб останні роки життя ветеранів не були тягарем, а їх здобутком для всіх і кожного, потрібно формувати суспільну думку про пошану до людей старшого покоління, важливість їх особистого внеску в розвиток держави.

Вічної вам молодості душі, здоров’я та благополуччя!

З повагою,

голова районної ради І.Щербей