Привітання та звернення голови районної ради

20 вересня → День працівників лісу

Шановні працівники лісового господарства, ветерани лісової галузі!

Прийміть щирі вітання  з  нагоди професійного свята!

Охороняти природу – значить охороняти Батьківщину. Ліси, парки, сквери – не тільки окраса нашої землі, а й легені нашої планети. Ліс – надзвичайно важливий природний ресурс. Адже деревина має універсальне значення в усіх галузях народного господарства. Важко переоцінити його значення і в добробуті людей.

Сьогодні, як ніколи, важливо примножувати лісові насадження держави, зберігати їх для прийдешніх поколінь, оберігати їх екологічну привабливість, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства. Саме тому щиро вітаємо всіх, причетних до охорони і примноження лісових багатств Воловеччини з професійним святом – Днем працівників лісу.

Лісова галузь в усі часи була серед пріоритетних в економіці Закарпаття. Вона об’єднала тисячі доль,  безліч професій та фахівців, яких називають господарями зелених Карпат, охоронцями безцінних скарбів Срібної  Землі. Ви, не  жалкуючи ні часу, ні здоров’я, ні сил,  зберігаєте  і дбайливо розвиваєте те, що передали нам у спадок  минулі покоління.

Тож бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру, злагоди,  натхнення та успіхів у праці в ім’я розквіту рідного краю, нашої  України.