Воловецька Районна Рада

Новини

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні, 29 серпня, в Україні вперше відзначають День пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Меморіальні заходи із вшанування пам’яті захисників України відбулися і на Закарпатті. На державних установах приспущені прапори, підприємства, установи та організації різних форм власності обмежили розважальні заходи, а теле- і радіокомпанії внесли відповідні зміни до своїх програм.

Сьогодні у Воловці керівники району, селищний голова, працівники районної ради, районної державної адміністрації, військовослужбовці, правоохоронці, представники громадськості, установ та організацій району на вшанування пам”яті воїнів, які загинули в боротьбі за за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, поклали корзину квітів та букети живих гвоздик до пам’ятного знаку Борцям за волю України.

Перейти до вмісту