Новини

Підсумкова нарада працівників культури району

16 лютого 2016 року  в приміщенні районного будинку культури відбулася нарада  з завідувачами сільських клубів та бібліотек району. На нараду були запрошені заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В. та заступник голови районної ради Повідайчик В. І.

Про роботу  відділу культури і туризму райдержадміністрації за 2015 рік присутніх інформувала  начальник відділу культури і туризму РДА Хміль В. Ю. Крім цього, директор районного будинку культури Більська М. В. надала звіт про роботу будинку культури за 2015 рік. В свою чергу, завідувач  районної бібліотеки для дорослих Роман Н. І. розповіла про роботу бібліотечних установ району у 2015 році. Також про проведену  роботу у 2015 році інформували директор Воловецької дитячої школи мистецтв Шако Т. В. та директор Нижньоворітської дитячої школи мистецтв Вайдич В. І.

До працівників культури звернулися заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В. та заступник голови районної ради Повідайчик В. І., які у своїх виступах звернули увагу присутніх на вдосконалення роботи як клубних, так і бібліотечних установ району, впровадження нових, сучасних методів для розвитку культурного життя району, а також побажали працівникам цієї сфери натхнення та успіхів у роботі.