Новини

На Красному полі вшанували пам’ять героїв Карпатської України

15 березня 2016 року на території меморіального комплексу «Красне поле» біля м. Хуст відбулися урочистості з нагоди відзначення 77-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України. Саме на цьому місці 15 березня 1939 року воїни Карпатської січі полягли за свободу проголошеної держави у нерівному бою з угорсько-фашистськими військами.

У святкуванні взяли участь керівники міст і районів області, представники громадських організацій, силових структур, учасники АТО та духовенство.

До присутніх звернулися голова Закарпатської обласної адміністрації Москаль Г. Г., голова Закарпатської обласної ради Рівіс М. М. та голова Хустської райдержадміністрації Павлій Н. І.

У складі делегації Воловецького  району – голова районної ради Лопіт І. І., голова райдержадміністрації Рогова В. Є., заступник голови районної ради Повідайчик В.І., керівник апарату райдержадміністрації Шутка Н. П,  працівники районної ради та районної державної адміністрації.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за незалежність України, та поклали квіти до Пам’ятного Хреста загиблим січовикам.