Новини

“Закарпатські діалоги”

         13 травня 2016 року в читальній залі Воловецької районної бібліотеки у рамках третього етапу проекту відбулася зустріч творчої інтелігенції Воловеччини з відомими письменниками. В смт. Воловець приїхали Андрій Курков (м. Київ),  Михайло Рошко (м. Ужгород), Банде Шолтес (м. Ужгород), Сергій Федака (м.Ужгород). Тема діалогу – «Людина між політикою і культурою». Зустріч виявилася надзвичайно цікавою і учасники мали змогу поспілкуватися з відомими письменниками, взяти книги авторів з автографами і сфотографуватись з ними.

        Як наголосив ініціатор акції Андрій Курков, на сьогодні в суспільстві важливо вести дискусії на теми, які стосуються всіх, тому що вони стосуються нашої держави, зокрема  військового конфлікту на Сході.

        На зустріч з письменниками прийшли  заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Н.Й.Жогно, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Воловецької РДА О.В.Порохнавець, начальник відділу культури Воловецької РДА В.Ю.Хміль, начальник освіти Воловецької РДА Н.П.Шутка, поетеса, логопед М.В.Волошин, учасники АТО – Віктор Сличко, Валерій Солкуп, Іван Панасович.

        Письменники відвідали музей і були в захваті від планшету – тийки (саморобний зошит) та багатьох інших речей.

        Магдалина Волошин поділилася враженнями від спілкування з письменниками: “Зустріч із видатною, надзвичайно харизматичною людиною, Андрієм Курковим, відбулась! Маса задоволень від спілкування з цією талановитою людиною. Прекрасно володіє українською мовою (до речі володіє 11 мовами, у т. ч. японською!), людина з українською громадянською позицією, яка побувала у багатьох країнах світу. Хай заздрять ті, хто не прийшов на зустріч!!!