Новини

Святкування Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні

21 травня 2016 року на чолі з головою районної державної адміністрації Роговою В. Є. та головою районної ради Лопітом І. І. делегація району взяла участь у заходах з нагоди святкування Дня добросусідства,  які відбувалися у міжнародному пункті пропуску «Ужгород–Вишнє Немецьке», що на українсько-словацькому кордоні.

Участь у святі взяли чимало поважних гостей, серед них – голова Закарпатської облдержадміністрації Москаль Г. Г., голова обласної ради Рівіс М. М., екс-президент Словаччини Рудольф Шустер, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Словацькій Республіці Олег Гаваші, керівники Пряшівського та Кошицького самоврядних країв Словаччини, генеральний консул Словацької Республіки у м.Ужгород Янка Бур’янова та інші.

До складу Воловецької делегації увійшли: заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В., заступник голови райради Повідайчик В. І., депутати районної ради, селищні та сільські голови, начальники управлінь та відділів, працівники райдержадміністрації та районної ради.

Під час офіційної частини вітання учасникам заходу висловили голова облдержадміністрації Москаль Г. Г. та голова обласної ради Рівіс М. М. Після цього між сторонами було підписано протокол про Меморандум про співпрацю між Закарпатською ОДА та облрадою та Кошіцьким самоврядним краєм.  Протокол про співпрацю підписано також з головою Пряшівського самоврядного краю Петером Худіком.

Після офіційної частини учасники свята мали можливість відвідати павільйони, представлені кожним районом Закарпаття, а також Кошіцьким і Пряшівським краями, та поспілкуватися в неформальній обстановці.