Привітання та звернення голови районної ради

З Днем медичного працівника!

Шановні лікарі, провізори, фельдшери,

медичні сестри, фармацевти,

всі працівники системи охорони здоров’я району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника, яке за давньою доброю традицією щорічно відзначається у третю неділю червня.

Це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Непроста місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте високий професіоналізм, витримку, самовідданість. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та добрі слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.

Тож прийміть сьогодні щиру подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших земляків, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіпократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я жителів Воловеччини.

І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ повернуться до вас сторицею.

З повагою

голова районної ради            І.Лопіт