Новини

„Спарта” – володар Кубка району

На районному стадіоні «Авангард» відбувся фінальний матч розіграшу Кубка району з футболу. У фінальній грі зустрілися команди  ФК «Спарта» (Воловець), яка у півфіналі обіграла верхньоворітський „Маяк” з рахунком 3:1 та ФК «Аякс» (Скотарське), котрий переміг гукливську команду „Смерічка” в серії пенальті з рахунком 4:2.

Районне спортивне свято зібрало чимало вболівальників, які прийшли підтримати улюблених футболістів з усіх куточків Воловеччини. Головним суддею матчу був М. М. Ряшко.

Начальник сектора молоді та спорту РДА І. Ф. Брунцвик привітав футболістів та всіх, хто не байдужий до футболу, з розіграшем Кубка району з футболу. Також Іван Федорович побажав спортсменам видовищної і результативної гри.

Голова районної ради І. І. Лопіт від себе особисто та  від імені депутатів Верховної Ради України М. І. Ланя й обласної ради Ю. Д. Гуледзи, які вболівають за розвиток футболу району, привітав спортсменів зі святом футболу, побажав спортивних здобутків та перемоги, поваги один до одного на спортивному полі, а глядачам – цікавої гри й змістовно провести теплий недільний день на районному стадіоні.

Уже перші хвилини матчу показали, що «Спарта» (Воловець) рішуче налаштована на гру, оскільки впродовж перших п’яти хвилин спромоглася забити у ворота суперників    перший  м’яч.

У багатьох атаках спортсмени обох команд  створювали один за одним гострі моменти, але до кінця першого тайму рахунок так і не змінився.

На другий тайм кожна команда вийшла із своєю метою: ФК «Спарта» – забити ще, закріпивши переможну ходу, а ФК «Аякс» – вирівняти ситуацію і  перемогти у матчі.

Загалом перші хвилини другого тайму проходили в атаках зі сторони обох команд.

Проте після ряду чітких передач гравці ФК «Спарта» один за одним забивають ще чотири голи. Тут далося взнаки й  підсилення команди легіонерами з-за меж району.

Як з’ясувалось,  це не була фінальна крапка у матчі. Здавалось, ніби другий тайм так і закінчиться, але наполегливі атаки ФК «Аякс» досягнули успіху, спрямувавши у ворота воловчан довгоочікуваний м’яч,  встановивши остаточний рахунок матчу 5:1 на користь  ФК «Спарта».

Голова районної ради І. І. Лопіт подякував футболістам за гру й нагородив їх грамотами Федерації футболу району,  райдержадміністрації та районної ради й грошовими преміями, а також вручив капітану команди „Спарта” Сергію Кислякову перехідний Кубок району.