Новини

Делегація з Воловеччини взяла участь у вшануванні пам’яті Героїв Карпатської України на Красному полі

15 березня 2017 року на території меморіального комплексу «Красне поле» біля м. Хуст відбулися урочистості з нагоди відзначення 78-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України. Саме на цьому місці 15 березня 1939 року воїни Карпатської Cічі полягли за свободу проголошеної держави.

У святкуванні взяли участь керівники міст і районів області, представники громадських організацій, силових структур, підприємств, установ та організацій, студентська молодь, духовенство.

У складі делегації Воловецького  району пам’ять загиблих героїв вшанували голова районної ради Лопіт І.І.,  голова райдержадміністрації Рогова В.Є., працівники  районної державної адміністрації та районної ради.

До присутніх звернулися голова Закарпатської обласної адміністрації Москаль Г.Г., який зачитав Звернення Президента України до Українського народу з нагоди 78-ї річниці проголошення Карпатської України та голова Закарпатської обласної ради Рівіс М.М.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за незалежність України та поклали квіти до Пам’ятного Хреста загиблим січовикам.

Після урочистостей представники релігійних конфесій області відслужили панахиду за загиблими в 1939 році січовиками.

32644009483_f3647483d9_b