Анонси подій, Діяльність ради

8 листопада 2016 року у Воловці відбудеться Карпатський Форум народовладдя

Карпатський Форум народовладдя

селище Воловець

Закарпатська область

8 листопада 2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про проблеми фінансування галузей освіти, культури, охорони здоров’я гірських територій України у 2016 році: заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ гірських територій Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.
  1. Про підготовку Стратегії фінансування галузей освіти, культури, охорони здоров’я гірських територій України у 2017 році.
  1. Про створення громадської організації Карпатського Форуму народовладдя для організації проведення роботи зі збереження гірських районів як окремих адміністративно-територіальних одиниць при проведенні адміністративно-територіальної реформи в Україні та подальшого розвитку гірських територій Карпатського регіону України.
  1. Про Звернення Карпатського Форуму народовладдя до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
  1. Про делегування голів районних рад Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей на офіційну зустріч із головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм та міністрами Кабінету Міністрів України щодо аналізу стану готовності Державної Програми   розвитку гірських територій України, вирішення питання ліквідації  заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ гірських районів поточного 2016 року та вироблення Стратегії фінансування галузей освіти, культури і охорони здоров’я у 2017 році.