Діяльність ради

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, приватизації та комунальної власності

Сьогодні, 16 липня 2019 року,  провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, приватизації та комунальної власності під головуванням  Тидіра О.В. На порядок денний засідання винесено питання “Про внесення змін до доходів і видатків районного бюджету на 2019 рік за рахунок субвенцій”.

У засіданні постійної комісії взяли участь заступник голови ради Повідайчик В.І.,  заступник голови районної державної адміністрації Понзель І.М., в.о.начальника фінансового управління районної державної адміністрації Гвоздак О.І., заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Жогно Н.Й.

Виконуюча обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації  детально доповіла членам комісії про внесення змін до доходів і видатків районного бюджету на 2019 рік за рахунок субвенцій.

Після обговорення депутатська комісія одноголосно підтримала всі пропозиції щодо внесення змін, а також погодила договір оренди нежитлових приміщень, укладений КЗ «Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради» і Товариством з обмеженою діяльністю «Медико-оздоровчий центр «РОЛІЗ МЕД».