Новини

АРР «Закарпаття» запрошує взяти участь у тренінгу для представників туристичної галузі Закарпаття

26-27 вересня 2015 року буде проведено дводенний тренінг «Управління та розвиток регіональної туристичної інфраструктури», який відбудеться в рамках XIV Міжнародної туристичної виставки-ярмарку „Тур’євроцентр – Закарпаття 2015”, за адресою: м.Ужгород, Київська набережна, Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, 3-й поверх. Початок реєстрації: о 15.30.

Програма тренінгу орієнтована на широке коло учасників туристичної індустрії Закарпаття:

представники керівних відомств та органів місцевого самоврядування, які відповідальні за розвиток регіональних та місцевих туристичних ініціатив;
представники природоохоронних територій та лісового господарства;
суб’єкти туристичної діяльності;
власники туристичних об’єктів; громадські організації, робота яких пов’язана з розвитком туристичної галузі області;
суб’єкти підприємницької діяльності, які надають супутні туристичні послуги, тощо.

Тренінг проводитимуть Сергій Підмогильний, голова правління Української асоціації активного та екологічного туризму, та Петро Тєстов, еколог МБО «Екологія-Право-Людина», координатор громадської ініціативи на підтримку розвитку установ природо-заповідного фонду України «Друзі Парків», керівник туристичного клубу «Гряда».

Участь у тренінгу безкоштовна, але кількість учасників обмежена. Для участі необхідно до21 вересня 2015 року заповнити електронну реєстраційну форму, що розташована ТУТ.

Попередню програму тренінгу можна подивитись за ЦИМ посиланням!

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел.: (+380-312) 42-99-94, або e-mail: office@arr.com.ua

Для довідки: Тренінг організовується в рамках проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток та промоцію її туристичного потенціалу» (Грантова угода No 2014/343-149 від 24.07.2014 р.), який реалізується Закарпатською обласною радою у партнерстві з КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» та фінансується Європейським Союзом в рамках Програми підтримки політики регіонального розвитку в Україні.

АРР «Закарпаття»