Новини

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня в Україні вшановується пам’ять загиблих співвітчизників у Другій світовій війні. Цю трагічну, найкривавішу міждержавну конфронтацію людство пам’ятатиме вічно, адже в ній загинули мільйони. Величезними були втрати України в цій війні ‒ близько 10 мільйонів життів. А на долю тих, що залишилися живими, лягли важкі випробування післявоєнної відбудови.

Сьогодні наш народ знову потерпає від кривавої військової агресії на сході України, де кращі сини і доньки зі зброєю в руках мужньо захищають територіальну цілісність та європейський вибір Батьківщини.

Тож у цей день засвідчуємо глибоку шану і щиру вдячність усім, хто боровся і хто бореться нині за нашу державу, вшановуємо світлу славу і пам’ять про загиблих, які віддали своє життя в ім’я щасливого майбутнього кожного з нас.

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні заступник голови районної державної адміністрації Понзель І. М. і заступник голови районної ради Повідайчик В. І.  разом з працівниками райдержадміністрації та районної ради поклали вінок  до пам’ятника воїнам-визволителям в смт. Воловець  і вшанували хвилиною мовчання всіх жертв війни в Україні.