Новини

День відкритих дверей центру зайнятості

Як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті,  який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання? Це питання починає турбувати юнаків та дівчат, коли приходить час вирішувати важливе та відповідальне завдання  – обирати майбутню професію. Знайдене рішення стане для них перепусткою до самостійного та  дорослого життя, і якщо професійний вибір зроблено вірно, це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення навчального закладу за набутою спеціальністю.

6 червня 2019 року Воловецьку районну філію Закарпатського ОЦЗ відвідали учні мовного табору Гукливського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. На початку  зустрічі фахівець з профорієнтації розповіла школярам про те, як служба зайнятості допомагає громадянам у пошуку роботи, ознайомила їх  із призначенням функціональних секторів філії, де учні розглянули стенди з вакансіями, також звернула увагу на папки з описами професій, інформацію про навчальні  заклади області, разом переглянули паспорти підприємств району та міста, на яких можна влаштуватись на роботу по закінченню навчання.

Ми впевнені, що проведений захід допоможе школярам більш серйозно та відповідально поставитися до професійного вибору, замислитися про необхідність від мрій та фантазій про майбутнє переходити до реальних дій, пов’язаних з професійним самовизначенням, вибором напрямку подальшого навчання та підготовкою до дорослого самостійного життя, а отримана інформація стане їм у пригоді.

Провідний фахівець з профорієнтації  О.Балан