Новини

Депутати облради погодили розподіл субвенції на житло для сімей загиблих воїнів АТО

22 липня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, яку очолює Владислав Адам.

Серед іншого розглядалось   питання  внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік в міжсесійний період в частині розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному обліку.

Петро Лазар,  директор департаменту фінансів облдержадміністрації доповів по суті та зазначив, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 р. № 348 на ці цілі області виділені кошти, які складають 15 165 877 грн.  Вказана субвенція буде спрямована  на придбання житла на первинному та на вторинному ринку для сімей 28 загиблих військовослужбовців та одного інваліда І-ІІ групи з числа військовослужбовців, що стоять на квартирному обліку.

На сьогодні вже надійшло в область понад 2 млн. грн..

Станом на 1 липня в області 63 загиблих воїнів АТО.

Дана субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на ці цілі буде розподілена рівномірно.

Постійна комісії погодила  ці зміни до обласного бюджету, уважно розглянула листи, що надійшли на її адресу, та взяла до відома інформацію про стан справ резервного фонду.

Прес-служба облради