Новини

Діти – наше найдорожче багатство. Міжнародний день захисту дітей відзначено на Воловеччині

Щороку на початку літа відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в своїх нащадках ми хочемо бачити здійснення власних мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

 Це одне з найстаріших міжнародних свят. Яскраво та незабутньо відзначила його малеча Воловеччини. Організоване Центром позашкільної роботи і дитячої творчості, свято для дітей стартувало святковою ходою центральною вулицею райцентру, а продовжилось концертом обдарованих і талановитих дітей з усіх куточків району в районному будинку культури.

Завітали на урочистий захід привітати винуватців свята голова райдержадміністрації В. Є. Рогова, голова районної ради І. І. Лопіт, голова селищної ради М. А. Попелич та начальник відділу освіти РДА Н. П. Шутка.

– Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав, – відзначила Валентина Євгенівна та побажала дітям міцного здоров’я, щастя, добра, здійснень всіх  мрій і задумів.

– Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України, – приєднався до привітань І. І. Лопіт та вручив солодкі подарунки усім учнівським колективам.

Кращих із кращих та переможців різноманітних конкурсів грамотами нагородила начальних відділу освіти Н. П. Шутка.

Захід продовжився виступами юних вокалістів, вправних танцюристів, конкурсом малюнків на асфальті, пізнавальними майстер-класами. Яскраве свято порадувало малюків та школярів.

nameUnknown-1280x960-300x225

nameUnknown-1600x1200-2

P_DSCN2208-1-300x225