Новини

До уваги громадян! Управління Пенсійного фонду України в Воловецькому районі припинило свою діяльність шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду України в Міжгірському районі

Відповідно до постанови КМУ від 16 грудня 2015 року №1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України»  31.03.2016 року управління Пенсійного фонду України в Воловецькому районі Закарпатської області припинило свою діяльність шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду України в Міжгірському районі в Міжгірське обєднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

 Юридична та електронна адреси Міжгірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області: вул. Шевченка, 56, смт. Міжгір’я, 90000. E-mail: info719@zk.pfu.gov.ua.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Реорганізація у жодному разі не створить труднощів для відвідувачів та не вплине на якість надання послуг. Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть вирішувати всі питання щодо пенсійного забезпечення, отримання різноманітних довідок та роз’яснень з інших питань віднесених до компетенції управління безпосередньо у Воловці за старою адресою.

Одночасно повідомляємо, що в Міжгірському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Закарпатської області по Воловецькому району постійно діє телефонна «гаряча лінія» за номером 24946 та «телефон довіри» за номером 24379, де можна отримати роз’яснення та консультації з питань пенсійного забезпечення.