Новини

ДП «Воловецьке лісове господарство» співпрацює з Воловецькою районною філією обласного центру зайнятості

Лісове господарство – важлива складова економіки Воловецького району, тому районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості значну увагу приділяє співпраці з роботодавцями – лісівниками щодо забезпечення галузі кваліфікованими працівниками.
Провідна у Воловецькому районі лісова галузь – чи не єдина можливість для його мешканців мати роботу і стабільну зарплату. Саме тут час від часу з’являються вакантні робочі місця та є перспектива зайнятості жителів району.

ДП «Воловецьке лісове господарство» тісно співпрацює з Воловецькою районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості. Підприємство щороку бере  сезонних працівників на лісокультурні роботи з числа безробітних та шукачів роботи, які перебувають у районній філії в пошуках роботи. Також проводиться стажування майбутніх  робітників з числа безробітних, де вони отримують ґрунтовні знання, які допоможуть адаптуватись на робочому місці.  Так, цьогоріч уже розпочато роботу по організації стажування робітників на лісокультурних роботах з подальшим їх працевлаштуванням.

Через  участь у семінарах, засіданнях круглих столів, Ярмарках кар’єри, професіографічних екскурсіях Воловецька філія разом із лісгоспом активно проводить профорієнтаційну роботу, спрямовану на підвищення престижу лісівничих робітничих професій.