Новини

Дружні відносини зміцнюються, культурні зв”язки поглиблюються

В районному будинку культури  відбувся святковий концерт угорської та русинської  народної музики, який проходив у рамках дружніх відносин й налагодження культурних зв’язків.

Програму «Народна музика Закарпаття» представили гурти „SZALONNA” (Угорщина) та „Тячівські музики” .

Колектив „SZALONNA”  очолює Іштван Пал – династійний музикант, виходець із Виноградівщини, а нині – художній керівник Угорського державного народного ансамблю. Представив гостей воловеччанам угорський   консул Ласло Віда.

Слова щирої вдячності артистам за цкаву концертну програму у рамках дружніх відносин та консулу Республіки Угорщина в м. Ужгороді Ласлу Віда за докладені зусилля для налагодження культурних зв’язків висловив заступник голови районної ради В. І. Повідайчик.

Ужгород став завершальною точкою в закарпатському турне, яке охопило Тячівський, Рахівський, Воловецький, Міжгірський та Мукачівський райони. Головна мета проекту – яскраво представити багатий і строкатий фольклор Закарпаття, а також – плоди творчої співпраці обабіч кордону. Спільно з гуртом «SZALONNA» в концертах брали  участь «Тячівські  музики».

Проект реалізовано за підтримки уряду Угорщини та за сприяння Закарпатської облдержадміністрації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA