Новини

Хай збудуться всі побажання

Як завжди, свято останнього дзвоника у Нижньоворітській школі-інтернаті було уквітчане весняними букетами. Вони сприймалися як своєрідне доповнення до добрих, щирих побажань випускникам, педагогам.

Хай атмосфера щирості, весняного настрою супроводжує юнаків і дівчат на всій життєвій дорозі. І щоб напутні слова вчителів, батьків, гостей благодатно заколосилися на життєвій ниві.

Шкільні урочистості у школі-інтернаті багаті традиціями. Лінійка на подвір’ї школи – наймасовіша, гостей – багато, сценарій – змістовний. Ведучі Микола Краснюк та Юліана Росол знайшли такі слова, які відображають стан душі всіх 17 учнів одинадцятого класу і їх класного керівника Т. Ф. Балецької. Як багато пройдено у шкільних класах, щоб вирости, змужніти, почерпнути знання. Роки спільної праці здружили, зріднили. „Прощавай, рідна школо! Прощавайте дорогі вчителі!”. Таким змістом були наповнені віршовані рядки, якими ведучі не переставали нагадувати: пора шкільної юності – позаду, золоті шкільні роки стекли пелюстками занадто швидко.

Після того, як кращі учні освітнього закладу Богдан Далекорей, Марія Кондрич і Олена Малюта підняли на флагштоці прапор України та прозвучав Гімн нашої держави, педагогів, учнів, їх батьків та гостей привітала директор школи Н. Ю. Ряшко. Вона підкреслила важливість і складність минулого навчального року для педагогів, школярів молодшої ланки, старших учнів і випускників. Та для всіх це був крок уперед до вищого, досконалішого. Строки заставляли максимально мобілізуватись. Інакше й бути не могло. Тому директор із горідстю говорила про здобутки учнів протягом року, подякувала їм за наполегливу працю, а випускникам-медалістам Олені Малюті та Богдану Далекорею, їх ровесникам побажала сміливо йти до своєї мрії, ніколи не зупинятися перед труднощами, з гідністю нести звання випускника школи-інтернату. Затим Н. Ю. Ряшко вручила кращим учням А. Бондаренко, А. Гвоздак, П. Понзелю, М. Понзелю та іншим  грамоти, якими дирекція нагородила їх за високі досягнення у навчанні та спортивному житті школи.

Радо вітав усіх учасників свята голова районної ради І. І. Лопіт. Він відзначив, що навчальний рік, який минув, був для школи вельми успішним, сповненим цікавих справ. Це засвідчують підсумки навчально-виховного процесу, численних предметних  олімпіад. Особливо відзначилися випускники. Керівник району говорив про любов і турботливість батьків, які ще довго супроводжуватимуть кожного в самостійному житті, стараність педагогів, котрі докладали максимум зусиль, щоб підготувати достойну зміну, висловив переконання, що серед нинішніх випускників – багато майбутніх вчителів, лікарів, представників розмаїття інших професій, від чиєї діяльної позиції в житті залежить доля нашої країни, її економічна й оборонна могутність. Промовець подякував дирекції, педагогічному колективу школи за результативність і стабільність у роботі, побажав випускникам здійснення мрій. А учням, які залишають школу лише на кілька літніх місяців, гарного відпочинку та нових яскравих вражень.

Директор Центру позашкільної роботи і дитячої творчості Т. В. Тидір привітала школярів, педагогів із закінченням навчального року і святом останнього дзвоника, побажала всім міцного здоров’я, цікавого та змістовного відпочинку й вручила грамоту, якою відділ освіти РДА нагородив школу-інтернат за перше місце у конкурсі „Воскресни, писанко!” (керівник В. І. Понзель). Грамот також удостоєні переможці предметних олімпіад з української мови – М. Беренич, математики і фізики – П. Понзель, географії – І. Дупин, математики – Б. Далекорей та ін.

До слів привітань долучилася перша вчителька випускників Т. М. Понзель, яка щиро пораділа за своїх вихованців і бажала їм аби знання, отримані в школі, неодмінно стали запорукою їхніх вагомих здобутків, допомогли досягнути омріяних вершин у житті.

Для молодших учнів цей останній дзвоник символізує подолання  ще одного рубежу в шкільному житті. Попереду в них три місяці безтурботності, тож їм зичила яскравих та незабутніх літніх канікул.

Класний керівник одинадцятикласників Т. Ф. Балецька, від імені батьків Т. Г. Довганинець щиро, по-батьківськи вітали випускників і всіх щколярів із закінченням навчального року, бажали кожному знайти свою стежку в житті, стати справжніми людьми, щоб останній дзвоники пролунав радісним настроєм, вірою в завтрашній день та всіляких гараздів і успіхів.

Вітання випускників школярам нагадували добрі поради братикам і сестричкам успішно пройти навчання в школі, взявши все те у самостійне життя, що вона може дати, аби на останньому дзвонику тішитися плодами своєї праці.

І ось урочиста мить. Останній раз двінкоголоса пісня, радісна і часта до глибини душі стривожила випускників. Вона мелодією останнього дзвоника повідомила, що попереду – незвіданий шлях.

Й. Бігарій

P1010028

P1010001

P1010003

P1010014