Діяльність ради

Голова районної ради зустрівся з експертом з туризму, директором ПП «Полтава-СКІ» Антоном Фалтинським

21 грудня 2017 року голова районної ради Іван Лопіт зустрівся з експертом з туризму, директором ПП «Полтава-СКІ» Антоном Фалтинським.

Антон Антонович – наш земляк, народився в м. Рахові,  співзасновник Українського гірськолижного клубу, бере участь у розробці Закону про гірські території, займається питаннями  облаштування та утримання гірськолижних курортів, рекреаційних комплексів.

Під час зустрічі йшлося про туристичну інфраструктуру та розвиток рекреаційних зон Воловецького району та Закарпаття. Гість розповів про діяльність компанії в області проектування, будівництва й експлуатації  рекреаційних об’єктів. ПП «Полтава-СКІ» вже реалізувала різні проекти в Грузії, Азербайджані, Казахстані. В Україні дане підприємство  брало участь в будівництві і проектуванні гірськолижних комплексів “Боржава”, “Драгобрат”, “Буковель” та інших зимових курортів в різних куточках країни. При розмові було обговорено специфіку гірсько-лижного туризму, проблеми грамотного використання природних ресурсів України.

Гість районної ради ділився знаннями з питань реалізації розвитку інфраструктури туризму Сполучених Штатів Америки та Європи, частину з яких здобув при участі в програмі SABIT. Антон Антонович відмітив, що під час стажування велика увага приділялася спеціалізованій галузевій підготовці, вивченню концепцій західного менеджменту і принципів функціонування ринкової економіки, що є необхідною умовою підтримки економічного розвитку і залучення зарубіжних інвестицій в країни СНД.

В розмові голова районної ради відзначив, що одним з головних напрямків роботи районної ради є поліпшення інфраструктури району в туристичному, рекреаційному направленні і тільки за умов толерантної й активної співпраці влади, місцевого самоврядування та приватних підприємств можливий стрімкий рух вперед в цих позиціях.

Обидві сторони висловили сподівання на подальше плідне співробітництво.