Новини

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль представив нового голову Воловецької райдержадміністрації

Після оприлюднення розпоряджень Президента України П. О. Порошенка про призначення на Закарпатті голів райдержадміністрацій голова облдержадміністрації Г. Г. Москаль почав особисто представляти нових керівників на місцях. Головою Воловецкої РДА стала В. Є. Рогова, на представленні якої зібрався весь актив району, включаючи керівників силових структур, підприємців, сільських і селищних голів, представників громадськості. Після офіційного представлення нового очільника району Г. Г. Москаль розпочав обговорення актуальних соціально-економічних питань району – фінансового стану, залучення інвестицій, ремонту доріг, стану соціальних об’єктів, допомоги учасникам АТО тощо.

– Уряд припинив фінансування ремонту автодоріг із Держбюджету, тому ці витрати лягають на районну владу, – наголосив Г. Г. Москаль у своїй промові. Разом з тим запевнив, що ніякої оптимізації навчальних чи лікувальних закладів він не допустить – це шлях в нікуди, а також визначив ряд завдань, які повинні для нового голови РДА та всього апарату райдержадміністрації бути пріоритетними. Насамперед це стосується створення нових робочих місць.

Губернатор грунтовно зупинився на питаннях лісокористування та проблем, які з ними пов’язані. Адже не секрет, що окремі лісокористувачі у погоні за прибутками по-хижацьки винищують зелені багатства Карпат.

Не залишилася осторонь і тема майбутніх місцевих виборів.

– Кількість обласних, районних та міських депутатів після змін у законодавстві зменшиться майже вдвічі, – нагадав очільник краю. – Тому перед кандидатами треба піднімати планку якості й голосувати так, щоб потім не скаржитися на власний вибір. Майбутні місцеві вибори можна проводити „по-закарпатськи”, тобто з масовим підкупом, або по-законному. Я закликаю вас проявити громадянську позицію і обрати другий варіант, тим більше, що якісь 200 чи 300 гривень нічого не вирішать. Настав час, коли потрібно переходити від політиканства до вирішення проблем, що назріли у економічній та виробничій площинах.

Голова ОДА Г. Г. Москаль відповів на багаточисельні запитання воловеччан та привітав верб’язького сільського голову І. П. Півкача з днем народження.

Новопризначена голова РДА В. Є. Рогова подякувала за виявлену довіру й запевнила, що виправдає її.

Г. Г. Москаль відвідав пам’ятних архітектури ХVIII століття – дерев’яну церкву в Гукливому, школу-інтернат, швейне виробництво “Мономах” у Жденієві та ознайомився з його туристичним потенціалом.

О.Бігарій