Діяльність ради

Головний фінансовий документ району прийнято!

21 грудня 2017 року відбулось пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради VII скликання, на якому депутати прийняли основний фінансовий документ району – бюджет на 2018 рік.

З питання «Про районний бюджет на 2018 рік» інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Продан М. М. Після обговорення рішення про бюджет  було прийнято одноголосно.

Народні обранці затвердили також Програму економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, про основні положення якої інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Щербей Н. М.

Районні депутати розглянули і прийняли рішення з наступних питань порядку денного: “Про виділення земельних ділянок учасникам АТО” (інформував начальник відділу у Воловецькому районі Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області  Понзель Ю. І.),  “Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 №126 “Про районний бюджет на 2017 рік”(зі змінами (інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Продан М. М.), “Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Воловецької ДЮСШ за 2017 рік” (інформувала директор Воловецької ДЮСШ Фанта Н. І.).

В “Різному” депутати розглянули питання “Про план роботи районної ради на 2018 рік”, “Про прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району”,”Про внесення змін до районної програми “Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки”, “Про внесення змін до районної програми “Турбота” на 2017 рік”, “Про внесення змін до районної програми “Власний дім”, “Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради” та “Про затвердження розпоряджень голови районної ради”.

Голова районної ради Іван Ілліч виконав приємну місію – вручив Грамоти та Подяки Закарпатської обласної ради. Так, грамотою обласної ради за вагомий внесок у розвиток територіальної громади, активну участь у громадському житті краю та з нагоди Дня місцевого самоврядування  нагороджено Воловецького селищного голову Попелича М. А. і депутата  Воловецької районної ради сьомого скликання Малиля І. І. за   вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю, сприяння зміцненню позитивного іміджу Закарпаття.

Подяку обласної ради за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю, сприяння зміцненню позитивного іміджу Закарпаття та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручено  депутату Воловецької районної ради сьомого скликання Дужар Н. М.,  Годованець Т. М., а також Тишівському сільському голові Зубенку І. Я. за вагомий внесок у розвиток територіальної громади, активну участь у громадському житті краю.

Наприкінці засідання голова районної ради Лопіт І. І. подякував депутатам за розуміння та співпрацю, а також напередодні новорічно-різдвяних свят побажав усім присутнім  в новому 2018 році  професійних звершень, миру, злагоди, добра, взаєморозуміння та успіхів у розвитку рідного краю.