Різне

Інформує Міжгірське об’єднане УПФ України Закарпатської області

На обліку в Міжгірському об’єднаному управлінні ПФУ Закарпатської  області  станом на 01.07.2017 перебувало 18090 пенсіонерів. За 6 місяців 2017 року спеціалістами об’єднаного управління призначено 306 пенсій, здійснено 741 перерахунків пенсій, в т. ч. продовжено виплати пенсій по інвалідності та у разі втрати годувальника.

Середній розмір пенсійної виплати по управлінню з початку року  зріс на 139,32 грн., і станом на 1 липня 2017 року становить 1818,54 грив

Протягом першого півріччя 2017 року до Міжгірського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області звернулись 288 громадян, що на 129 громадян менше   ніж за аналогічний період 2016 року. 130 осіб звернулось з питань призначення та перерахунку пенсій, 35-роз’яснення діючого пенсійного законодавства, 21 – визначення права на пенсію, 34 – підвищення розміру пенсії. Порушувалися, також, питання правильності виплати пенсій, застосування законодавства при встановленні надбавок, підвищення розміру пенсій та доплат до них, відповідно до Законів України “Про пенсійне забезпечення”, Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, Закону України “Про соціальний захист дітей війни”, переведення пенсії з виду на інший, отримання пенсій через установи банків, добровільної участі громадян в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, підвищення розмірів пенсій учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС і учасникам бойових дій та інші.

Прийом та обслуговування громадян в управлінні здійснюється за принципом “фронт-офісу ” та “бек”-офісу. Робота з прийому громадян, прийому та реєстації документів, надання адміністративних послуг, роз′яснень, видача необхідних документів та ін. здійснюється секторами обслуговування громадян в “Єдиному вікні” у Міжгірському та Воловецькому  районах. Подальше опрацювання прийнятих документів здійснюється відділами з призначення перерахунку та виплати пенсій.

Протягом шести місяців 2017 року в громадських приймальнях, що працюють за принципом роботи «єдиного вікна»  надано  4482 консультацій, роз”яснень пенсійного законодавства  та послуг , в тому числі :

– по Міжгірському районі надано – 2289 ;

– по Воловецькому району – 2193 .

На особистому прийомі у начальника, заступників начальника управління та начальників відділів побувало 235 громадян.

33 громадян було прийнято під час виїздних прийомів громадян за місцем проживання. Такі виїздні прийоми протягом першого півріччя 2017 року проведено в 5-х населених пунктах. Одночасно проведено виїзний прийом до двох осіб з обмеженими фізичними можливостями. Роздано 415 інформаційних матеріалів (буклетів) з питань роз’яснення нового пенсійного законодавства.

За цей же період спеціалістами управління роздано 251 пенсійних посвідчень по Міжгірському районі та 204 по Воловецькому районах.

Активно проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота працівниками управління. Приорітетом у цій роботі стало доведення до кожного громадянина суті пенсійного законодавства та проведених перерахунків пенсії.

В роботі по обслуговуванню громадян запроваджено нові стандарти з організації прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, через веб-портал електронних послуг ПФУ. Станом на 01.07.2017 року на веб-порталі Пенсійного фонду України зареєстровано 856 користувачів.

В управлінні постійно діє телефонна “гаряча” лінія, на яку звернулися  53 громадяни.

Протягом даного періоду спеціалістами управління прийнято та опрацьовано 60 пенсійних справ на проведення попереднього розрахунку стажу роботи.

В 2017 році на призначення пенсії по віку мають чоловіки – 1957 р.н., жінки – 1959 року. Страховий стаж необхідний для призначення пенсії  по віку на даний час становить 15 років.

Міжгірське об’єднане управління Пенсійного фонду України запрошує громадян  вищезазначеної категорії для проведення попереднього розрахунку  страхового стажу, що дасть  можливість, в найкоротші терміни після набуття права, провести призначення пенсії.