Новини

Міжнародний фестиваль «Цімбор-фест» зібрав друзів удруге

12 серпня 2017 року на Верецькому перевалі поблизу с. Верб’яж Воловецького району відбувся другий міжнародний фестиваль «Цімбор-фест». Участь у святковому заході взяли жителі навколишніх сіл, представники з багатьох районів області, делегації з сусідніх областей та гості з Угорщини, Словаччини та Польщі.

Урочисто відкриваючи свято, учасників фестивалю вітали керівники району – в.п.голови ради Повідайчик В.І., голова райдержадміністрації Рогова В.Є., начальник управління культури облдержадміністрації Вікторія Фролова, представники делегацій із сусідніх країн та організатори заходу. Старт фестивалю ознаменував постріл зі старовинної гармати.

На Фестивалі звучали виступи фольклорних колективів і солістів, проводились цікаві ігри, конкурси, майстер- класи, розваги для дітей та дорослих. Гостей свята частували смачною їжею та прохолоджуючими напоями, адже спекотно було як від погоди, так і від запальних номерів на сцені та цікавих атракціонів. Серед інших колективів, які пригощали гостей фестивалю самобутністю, вирізнявся колектив “Cimborák Ungvár” (“Цімборак Унгвар”) із Ужгорода.

Родзинкою свята стали виступи відомих закарпатських гуртів – «Чаламада» та «308».

На закінчення свята відбулися фаєр-шоу та дискотека.