Новини

“Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не переможе мій народ!”

Свистіло, гримало, гуло…
І раптом – тиша, чути серця стукіт
Гей, чуеш, брате? Що б там не було –
Ти тільки дихай, обіпрись на руки…
Тримайся, брате,ти ж в сім’ї один
А снайпер в спину б’є, сволота!!!
Під ноги ллє струмками кров-
Сьогодні тут багато крові,
Пробач, матусю, маю я любов
До України, Бога і до волі…
І маю волю до життя,
І це життя віддам за Батьківщину!

Саме ці слова нагадують нам про події, які відбулися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про тих, хто віддав своє життя за Україну – Героїв Небесної Сотні.

З метою вшанування їх пам’яті  та з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2016 року відбувся тематичний вечір “Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не переможе мій народ!”.

В заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В., заступник голови районної ради Повідайчик В. І., Воловецький селищний голова Попелич М. А.,  учасники АТО, Помаранчевої революції та революції Гідності,  представники трудових колективів,  громадськість.

Під час заходу  присутні  вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Глядачам демонстрували документальні короткометражні стрічки про становлення державності незалежної України, про  події,  які відбувалися  у часи  Помаранчевої революції, про Євромайдан  2013-2014 року, про  загиблих мирних  мешканців на Майдані – «Небесну сотню».

Захід супроводжувався виступами талановитих вихованців дитячої школи мистецтв.

Зі словами привітання та побажання миру звернулись до присутніх  заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В. та заступник голови районної ради Повідайчик В. І.

Учасник Помаранчевої революції  Е. Абдурагімов  та учасник революції Гідності М. Попелич поділилися спогадами про події, які відбувалися восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року. Вони висловили  сподівання, що Україна буде жити у мирі, розвиватися і рухатися в обраному європейському напрямку.

Увазі присутніх була представлена книжкова виставка “Україно моя”.