Привітання та звернення голови районної ради

Незалежній Україні – 24 роки!

Шановні земляки!

24серпня виповнюється двадцять чотири роки незалежності нашої держави – України.

Це свято єднає нас радістю переживань. чуттям єдиної, дружної родини, пам”яттю про тих, хто виборював свободу, а нині відстоює нашу незалежність та територіальну цілісність на сході України.

Часу ніби й небагато минуло, та для молодої держави це ціла епоха, щозмінила життя, вселила надію на відновлення історичної правди про можливість жити у власній державі. Адже з перших днів Україна заявила про свій намір йти шляхом цивілізованого, демократичного розвитку, неухильного впровадження економічних реформ, збагачення національно-духовного потенціалу народу.

Ми стали свідками того, що ще не вмерла Україна! Вона – молода, суверенна, оживає, творить свою самостійність, утверджується в авторитетній когорті собі подібних у світі. Та нам доводиться переживати й деякі труднощі, бо знали й знаємо, що не прийшли на все готове. І, головне, віримо у свою мету, у правильність обраного шляху, в сили народу, що з Божою допомогою здатні перетворити мету в конкретну дійсеність, зазнати в новім часі кращої долі.

Ми переконані, що у нинішній непростий час, як і в той доленосний серпень 1991-го, верховинці подаватимуть приклад єднання усіх національно-демократичних сил, розуміння і мудрості, докладуть усіх зусиль, аби зробити Україну квітучою державою.

Будьмо завжди гідними славних традицій старшого покоління. У радісну мить і скрутну годину єднаймося, творімо життя на прекрасній землі добрими ділами, щирими помислами. І в цьому надіємось на яскраві перемоги, нові звершення, щедрими нехай будуть дні, благодатною доля.

Із Днем незалежності. дорогі земляки!

Голова районної ради І.Щербей

Голова районної державної адміністрації В.Рогова