Новини

Нижньоворітський ДНЗ відзначив своє 50-річчя

Цими днями у Нижньоворітському  дошкільному навчальному  закладі відбулося святкування 50-річного ювілею від Дня заснування.

Привітати весь колектив та вихованців садочку з поважною датою завітали: голова Воловецької районної держадміністрації Рогова В.Є., голова Воловецької районної ради Лопіт І.І., депутат районної ради Комар О.В., начальник відділу освіти Шутка Н.П., спеціаліст відділу освіти Брецко Н.М.. Від гостей присутні почули теплі слова побажання нових звершень, вдячності за належне виховання молодого покоління  і від щирого серця  вручили подарунки  для маленьких дошкільнят. Зі святом також вітали делегати із Угорщини, села Надіпалі, яких запросив  сільський голова Рябінчак Михайло Михайлович.

Почесними гостями свята були ветерани праці, колеги-педагоги. Святкування не обійшлося і без  батьків  та випускників.

Нижньоворітський ДНЗ заснований у 1966 році. У ньому виховалося не одне покоління. Колишні вихованці ведуть своїх дітей у рідний садок, де самі колись зростали. За 50 років плідної діяльності у дошкільному навчальному закладі створено свій стиль,  свої традиції, свою історія.

Концерт, приурочений даті, колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю, а  вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики. 50-річну історію закладу відтворили завдяки старим фотографіям, які зберігаються в архіві садочку та сучасним відеозаписам. Присутні мали можливість переглянути презентацію «А пам’ятаєш, як все починалося?».

Звичайно ж, не обійшлося без нагород. Працівники закладу та ветерани праці  були відзначені  Грамотами, Подяками  відділу освіти Воловецької райдержадміністрації    за невтомну працю, терпіння, любов до малюків, щирість почуттів та відданість рідному садочку.

По закінченню урочистостей всі гості були запрошені на святковий торт  з нагоди ювілею дитсадка.

3-650x400