Діяльність ради

Обговорено проект Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад району

Сьогодні, 25 червня 2019 року, в районній раді відбулася нарада з обговорення проекту Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад Воловецького району за участю Дем’янчука Івана Васильовича – директора Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування.

В нараді взяли участь голова районної ради Лопіт І.І., заступник голови ради ПовідайчикВ.І., в.о.голови районної державної адміністрації Понзель І.М., начальник фінансового управління РДА Продан М.М.,  заступник начальника управління Гвоздак О.І., начальник відділу організаційної роботи, управління персоналом та інформаційної діяльності райдержадміністрації Порохнавець О.В., заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Жогно Н.Й., начальник організаційно-аналітичного відділу районної ради Годованець Т.М., селищні, сільські голови району.

Іван Дем’янчук, директор Закарпатського ЦРМС, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, інформував, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило проект Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад Закарпатської області та надіслало його на ознайомлення до Закарпатської облдержадміністрації.  Як зазначив Іван Васильович – проект Перспективного плану створення спроможних ОТГ в Закарпатській області є лише пропозицією. Розглядати та приймати план, як і раніше, повинна Закарпатська обласна рада.

Директор Закарпатського ЦРМС дав вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили сільських, селищних голів – фінансова спроможність громад, проблеми оптимізації закладів, пошук інвесторів і т.д., адже саме територіальні громади повинні мати широкі повноваження і достатньо коштів, щоб вирішувати усі місцеві питання та нести за це відповідальність.

Отже, кожна громада залишає за собою право на ініціювання об’єднання чи відмови від нього. В свою чергу районна рада націлена працювати на благо всіх без виключення жителів району і є відкритою до співпраці із усіма представниками громадськості Воловеччини.