Новини

Обласна рада має намір виступити співзасновником Асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегія Європейського союзу для Дунайського регіону»

Обласна рада має намір виступити співзасновником Асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегія Європейського союзу для Дунайського регіону» . Відповідне рішення прийнято депутатами облради.

Проект рішення розроблено у відповідь на пропозицію Одеської обласної ради щодо ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегія Європейського союзу для Дунайського регіону», що надійшла до Закарпатської обласної ради. Основною метою вказаного рішення є об’єднання зусиль областей і міст Дунайського регіону для розвитку міжрегіонального та транскордонного співробітництва, активізації діяльності в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону, залучення коштів для спільного вирішення питань місцевого самоврядування, послаблення навантаження на місцеві бюджети, надання допомоги органам місцевого самоврядування для більш ефективного виконання повноважень.

Прес-служба облради