Новини

Освітянській родині – святкові вітання

Коли за вікном ласкаве сонечко зігріває все довкола, а вітер шепоче в золотавому листі, у ці осінні дні своє професійне свято відзначають працівники освітньої галузі. Це свято людей, які за покликом душі віддають свої знання дітям, навчають і виховують, розвивають в них найкращі риси, допомагають пізнати навколишній світ, плекають у своїх вихованців любов до рідних, близьких, друзів, свого краю та Батьківщини.

Минулого тижня з нагоди професійного свята працівників освіти у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися урочистості.

Організованість, добра звичка створювати атмосферу святковості з допомогою захоплюючих букетів, квіткових композицій – свідчення того, що працівники галузі поважають себе і люблять справу якій служать. Про це з дитячою безпосередністю засвідчували вчительській аудиторії учениці Воловецької ЗОШ, славлячи дзвінкими дитячими голосами нелегку вчительську працю, бажаючи, щоб зорями і щастям сяяли очі, а учні в школах трудились на славу і цей труд цінувала держава. Одвічну любов до вчителів передавали Лілія Чикур та Крістіна Комбарова, даруючи педагогам пісні „Мій добрий вчителю” та „Нехай квітує Україна”.

Як висловилася ведуча свята В. М. Соловій, ключові фактори зустрічі педагогів – радість, вдячність та гарні побажання. Вони мали місце у виступі голови райдержадміністрації В. Є. Рогової.

З перших слів керівник району поділилася враженнями від школи, вона погарнішала, оновилася. Валентина Євгеніївна за фахом також педагог, згадала шкільні роки, своїх вчителів, учнів, які багато в чому перевершили їх. Педагоги різних рівнів випускають у світ лікарів, інженерів, кандидатів наук та хліборобів. Хіба їх праця недостойна вищої оцінки! Промовець із задоволенням відзначила, що питання освітян знаходять поступове вирішення на державному рівні.

В. Є. Рогова побажала освітянам усього, що можна бажати на цій землі.

Велику роль педагогів, вихователів у навчанні й становленні молоді підкреслив у вітальній промові голова райнної ради І. А. Щербей, який дякував їм за професійні підходи до роботи, відданість справі, творчі пошуки. Разом із побажаннями запевнив, що районна влада докладатиме всіх зусиль для розвитку навчальних закладів.

Керівники району вручили кращим вчителям грамоти райдержадміністрації та районної ради. Серед нагороджених директори шкіл: Гукливської ЗОШ І-ІІ ступенів – В. Є. Гребеняк, Скотарської ЗОШ І-ІІ ступенів – М. М. Беца, заступники директора – школи-інтернату Б. Я. Гараздій, В. Ворітської ЗОШ І-ІІІ ступенів – О. Я. Сличко, Завадської ЗОШ І-ІІ ступенів – С. М. Владимир, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту РДА С. І. Селехман.

Під час урочистостей лунали привітання від в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Г. І. Вінтонович. Нових професійних досягнень і глибокої поваги вона зичила колегам, адже шкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, під час якого прищеплюються любов до знань, навколишнього світу, Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, відбувається незриме таїнство – передача нашої спільної спадщини та духовності. За успіхи у навчально-виховному процесі та з нагоди професійного свята вона вручила грамоти управління освіти, молоді та спорту РДА учителям, учні яких стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу захисту МАНУ Н. О. Клепар, О. В. Ковач, О. М. Антоній, Л. О. Минді з Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Т. Ф. Балецькій з Нижньоворітської школи-інтернату, Н. В. Щобак з Тишівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Традиційно на урочистостях вшановано молодих вчителів, які цього навчального року поповнили педагогічні колективи. Молодим спеціалістам вручено сувеніри. Як говорила ведуча, сьогоднішні педагоги навчатимуть і виховуватимуть кілька поколінь учнів, що вимагатиме від них постійної творчості, невтомної роботи думки, душевної щедрості й любові до дітей. Привітала молодих колег Г. В. Гвоздак, В. М. Гвоздака, А. Е. Фафулу, Є. С. Гаснюк, А. В. Коваль, Т. І. Лютянську та А. В. Карпишинець голова райкому профспілки працівників освіти Н. П. Шутка, яка побажала їм довгих і щасливих років праці, поділилася досвідом.

І знову привітання, побажання відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення та щастя.

Зворушили своїми артистичними навиками вихованці хореографічного гуртка ЦПРДТ Дарини Ситнік, яка не так давно приїхала на Воловеччину з Луганська. Але за короткий проміжок часу вона зуміла захопити обдарованих дітей, які претендують на першість в районі.