Новини

Перші керівники області – Ігор Бондаренко та Михайло Рівіс вирішили більш детально вивчити питання будівництва вітрової електростанції на Боржавських полонинах

Як відомо, на 10-й сесії обласної ради 22 лютого 2018 року було ухвалено рішення «Про утворення тимчасової контрольної комісії Закарпатської облради із вивчення питань забудови вітровими електростанціями Боржавського гірського хребта на Закарпатті». До складу комісії, яку очолив депутат облради Андрій Шекета, увійшли по одному представнику від кожної депутатської фракції. Мета її створення – вивчення питання доцільності та імовірних негативних наслідків будівництва електричних станцій уздовж Боржавського хребта у межах Воловецького, Свалявського та Міжгірського районів. Адже громадськість та експерти вважали, що будівництво вітряків завдасть безцінній екосистемі цих верхів і полонин шкоди. Комісія провела чималу роботу, до якої залучались спеціалісти, експерти, науковці та ін.

Сьогодні, 9 липня цього року, перші керівники області – голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко та голова облради Михайло Рівіс вирішили більш детально вивчити це питання і підписали спільне розпорядження про створення робочої групи з числа представників органів місцевого самоврядування, виконавчих органів влади, а також юристів та екологів, які мають предметно розглянути його. Як зазначив М. Рівіс, є напрацювання тимчасової контрольної комісії, депутатської профільної комісії облради. Тому на часі об’єднати зусилля фахівців, науковців, експертів, представників місцевих громад, аби дати жителям гірської Верховини чіткі висновки і рішення, яких вимагає сьогодення і які ставить перед нами суспільство. Це є викликом для усіх нас, адже автентична Боржава у нас ‒ одна.

Виконавчий апарат облради