Діяльність ради

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, приватизації та комунальної власності розглянула питання розподілу субвенцій з державного бюджету

Сьогодні, 27 грудня 2017 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, приватизації та комунальної власності під головуванням Тидіра О.В.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Лопіт І.І., заступник голови районної ради Повідайчик В.І., начальник фінансового управління РДА Продан М.М., заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Жогно Н.Й.

На порядку денному – “Про розподіл субвенцій з державного бюджету”.

Комісія вирішила збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 2017 рік за кодом 41034500 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально–економічного розвитку окремих територій» на суму 823704 грн. та збільшити видатки загального фонду районного бюджету за КПКВКМБ 7618440 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій» КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» на суму 823704 грн. для Воловецької селищної ради на:

«Капітальний ремонт по вул. Миру (від труби до вул.Канора) в смт. Воловець» в сумі 437179 грн.

«Капітальний ремонт вул. Миру (від вул.Канора до труби) в смт. Воловець» в сумі 386525 грн.