Новини

Презентація професії

23 квітня 2019 року для учнів 11-го класу Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецькою районною філією Закарпатського ОЦЗ було організовано презентацію професії «перукар», яку проводила приватний підприємець Ірина Василівна Фулитка.

Ірина Василівна розповіла присутнім, що професія перукаря не менш складна і відповідальна, ніж професії інженера чи бухгалтера. Адже перукар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком, окрім того психологом, мати широкий кругозір, бути інтелектуально розвиненим. Робота перукаря передбачає надання послуг по створенню зачіски, укладання волосся, стрижки, завивки та проведення інших процедур. Успішний підприємець також поділилася досвідом як знайти справу до душі, не боятися розпочати бізнес та досягти успіху. А ще – які козирі мають в роботі саме жінки-підприємці.

Наприкінці заходу був проведений майстер-клас, де учні змогли ознайомитися з поетапними елементами жіночої стрижки та отримати відповіді на поставлені запитання.