Новини

Проблемні питання у сфері захисту споживачів вирішували спільно з місцевою владою і громадськістю

За підтримки голови Воловецької районної ради Івана Лопіта відбулася спільна нарада  з представниками місцевого бізнесу, громадськості та активістами району, в якій  взяли участь посадовці ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області, зокрема начальник управління захисту споживачів Анатолій Рижиков і керівник Воловецького районного відділу Віктор Годованець.

Учасники зібрання обговорили ситуацію в районі щодо дотримання прав споживачів. При цьому Анатолій Рижиков наголосив: нині цьому питанню в Україні  приділяється посилена увага. Фахівець детально зупинився на проблемних моментах у цій сфері та розповів про найбільш поширені категорії порушень, зокрема зафіксовані на Воловеччині.

На нараді також йшлося про виконання положень, задекларованих у Меморандумі про співробітництво. Представники ГУ Держпродспоживслужби ознайомили присутніх з результатами їх діяльності в частині здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, рекламу, про заходи щодо запобігання та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, державного ринкового та метрологічного нагляду.

Своєрідним підсумком заходу став прийом громадян, який провели Анатолій Рижиков та Іван Лопіт. Громадяни мали можливість поставити посадовцям запитання, які їх найбільше турбують у цій царині, й отримати кваліфіковану відповідь.