Новини

Реалізувати мрію допомогла служба зайнятості

У кожного своя історія успіху, як і власне визначення цього поняття. Залишившись без роботи, пані Мирослава вирішила започаткувати власну справу у сфері обслуговування населення. Професійного досвіду у Мирослави не бракувало, але для ведення бізнесу знань не вистачало. З чого розпочати власну справу? Як правильно написати бізнес – план?  З цими питаннями вона звернулася до Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості.  Безробітна Мирослава Мадяр після відвідування відповідних семінарів, розробки та захисту бізнес –плану на тему: «Відкриття манікюрного салону» зрозуміла, що її давня ідея щодо започаткування власної справи втілюється в життя.

Отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, жінка витратила кошти на придбання спеціального обладнання та відкрила власний салон краси «Клеопатра» в селищі Воловець.

Нині салон краси «Клеопатра» Мирослави Мадяр користується популярністю серед місцевих жителів та щодня приймає чимало клієнтів. Приклад підприємницької діяльності колишньої безробітної є доказом того, що у людини, яка втратила роботу, завжди є шанс реалізувати власні професійні здібності і стати успішною.

 Заступник начальника відділу

 надання соціальних послуг Я.Волошин