Новини

Робоча зустріч представників Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ з представниками Воловецького районного відділу ДВС ГТУЮ у Закарпатській областi

У рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України, підписаного 21.01.2019 року, 24 травня 2019 року в приміщенні Воловецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області було проведено робочу зустріч директора Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ Ряшка І.І., провідного юрисконсульта філії Козак М.В. з начальником Воловецького районного відділу державної виконавчої служби Палеєм М.М. та державними виконавцями відділу.

В результаті зустрічі було обговорено шляхи співпраці щодо працевлаштування осіб, які мають зобов’язання за рішенням суду, інших органів в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів, стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби в наданні повного комплексу соціальних послуг службою зайнятості для сприяння працевлаштування вище зазначених осіб, необхідність  постійного надання державними виконавцями доступної інформації боржникам про можливість звернення за послугами до служби зайнятості, а зокрема і працевлаштування. Окрім цього були врегульовані питання, які виникають під час співробітництва: надання консультацій боржникам з направленням їх до служби зайнятості. Представниками філії було надано перелік актуальних вакантних посад у Воловецькому районі та за його межами для розміщення в районному відділі державної виконавчої служби та ознайомлення з ними боржників.

Провідний юрисконсульт Козак М.В