Діяльність ради

Розпорядження голови районної ради про скликання позачергової сесії районної ради VII скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Воловецької районної ради

03.04. 2020                       смт. Воловець                                      № 23

Про скликання позачергової
тридцять п‘ятої сесії
районної ради VІІ скликання

Відповідно до статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову тридцять п’яту сесію районної ради VІІ скликання 9 квітня 2020 року о 10-й годині в смт. Воловець у залі засідань районної ради з порядком денним:
1.Про інформацію керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
2.Про внесення змін до Програми підтримки КНП «Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради».
3. Про внесення змін до рішення районної ради 12.12.2019 № 379 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами від 12.03.2020) .
4.Про відміну рішення Воловецької районної ради від 24.12.2019 № 393 в частині реорганізації Абранського ЗЗСО І-ІІ ступенів шляхом приєднання до опорного закладу освіту Нижньоворітського ліцею Воловецької районної ради.
5.Про відміну рішення Воловецької районної ради від 24.12.2019 № 394 в частині реорганізації Задільського закладу ЗЗСО І ступеня шляхом приєднання до Нижньоворітського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
6.Про відміну рішення Воловецької районної ради від 24.12.2019 № 387 в частині реорганізації Лазівського ЗЗСО І-ІІ ступенів шляхом приєднання до Внрхньоворітського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
7.Про завершення процедури реорганізації та затвердження Передавального акта майна, прав та зобов’язань Канорського ЗЗСО І-ІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області до правонаступника – Воловецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області
8.Про завершення процедури реорганізації та затвердження Передавального акта майна, прав та зобов’язань Буковецького ЗЗСО І-ІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області та Щербовецького ЗЗСО І ступеня Воловецької районної ради Закккарпатської області до їх правонаступника – Жденіївського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області
9.Різне.

Голова ради                                                                  І. Лопіт