Діяльність ради

Сьогодні відбулося засідання трьох профільних постійних депутатських комісій

Сьогодні, 30 вересня, в районній раді відбулося засідання трьох профільних постійних депутатських комісій –  з питань використання природних ресурсів та землі, лісового господарства, екологічної безпеки, соціального розвитку села та АПК, яку очолює О.Соломко, з питань розвитку промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, туризму та рекреації під головуванням В.Фітаса, а також з питань регламенту, депутатської етики, законності і правопорядку (голова М.Бігарій).

У засіданні взяли участь голова районної ради Лопіт І.І., його  заступник – Повідайчик В.І., заступник голови районної державної адміністрації Понзель І.М.,  начальник фінансового управління райдержадміністрації Продан М.М.

На порядку денному – розгляд матеріалів і пропонованих проектів рішень на 30-у сесію VII скликання.

Серед них ‒ про стан підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр., затвердження звіту про  виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року, внесення  змін  до  рішення районної ради  22.12.2018 № 304 «Про районний бюджет на  2019 рік» (зі змінами від 28.02.2019, 30.05.2019). внесення змін до діючих районних програм, розгляд звернень і листів, які надійшли на комісії.