Діяльність ради

Сьогодні засідала постійна комісія районної ради з питань бюджету, приватизації та комунальної власності

Сьогодні, 24 червня 2019 року,  провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, приватизації та комунальної власності під головуванням  Тидіра О.В. На порядок денний засідання винесено питання “Про внесення змін до обсягів доходів та видатків спеціального фонду районного бюджету”.

У засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Лопіт І.І., заступник голови ради Повідайчик В.І.,  в.о.голови районної державної адміністрації Понзель І.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації Продан М.М.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації  детально доповіла членам комісії про внесення змін у річний та помісячний розпис районного бюджету.

На завершення роботи постійної комісії депутати районної ради розглянули ряд листів – відповідь Закарпатської ОДА на спільний лист райдержадміністрації та районної ради щодо незабезпеченої потреби в коштах на оплату праці працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів району; лист філії державної установи “Центр пробації” щодо сприяння в погодженні органами місцевого самоврядування переліку об’єктів, на яких особи, притягнуті до адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, відбуватимуть зазначені стягнення та видів таких робіт; звернення Собрана М.В. щодо сприяння і підтримки звернення до Закарпатської ОДА та служби автомобільних доріг у Закарпатській області щодо фінансування фірми ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” та продовження запланованих робіт з відновлення будівництва доріг “Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я”.