Новини

Щоб менше залишалося невирішених питань

Перебуваючи на Воловеччині в службових чи особистих справах, депутат обласної ради від партії „Відродження”, наш земляк Ю. Д. Гуледза завжди знаходить час, щоб поспілкуватися зі своїми виборцями. Він буває в трудових колективах, школах та дошкільних навчальних закладах. Щоб менше залишалося невирішених питань, на місці цікавиться проблемами, що дошкуляють у роботі. Він вважає, що другорядних питань немає, всі звернення важливі, бо за кожним стоїть людина, її робота, здоров’я та благополуччя. Ось і днями      Ю. Д. Гуледза разом із головою районної ради І. І. Лопітом навідалися до ряду дитячих садочків району. У Латірці їх радо зустрічали і діти, і вихователі освітнього закладу. Прийшли гості не з порожніми руками. За власні кошти Юрій Дмитрович придбав шість двоярусних дитячих ліжок, матраци до них, а для ігрової кімнати – килимове покриття. Під час розмови із завідуючою дитсадком Л. М. Цап депутат з’ясував, що ще кілька діток продовжують спати по двоє, бо розмістити необхідну кількість одномісних ліжок ніде, приміщення тісне. Тому Юрій Дмитрович пообіцяв придбати для дитсадка ще кілька двоярусних ліжечок. Замовить він для малят і нові шафки, в яких вони зберігатимуть одяг. Але і для їх розміщення місця теж замало. Тому Ю. Д. Гуледза сприятиме, щоб на місці існуючої роздягальні прибудувати більше дерев’яне приміщення. З цього приводу вже відбулася розмова з директором ДП „Воловецьке лісове господарство” В. В. Росолом, який побував у дитсадку і пообіцяв посприяти для цієї справи лісоматеріалом. Ю. Д. Гуледза для будівництва фундаменту допоможе цементом, піском, а завідуюча дитсадком організує батьків, які власними силами забетонують фундамент.

Побували гості і у Біласовицькому дошкільному навчальному закладі, звідки війнуло домашнім затишком. Приміщення доглянуте,  подвір’я покошене і прибране. Всюди помітно господарську руку. Для зручності хлопчиків і дівчаток діють внутрішні вбиральні. Залишаючи заклад з позитивними емоціями, депутат обласної ради подарував дитсадку придбане ним килимове покриття для ігрової кімнати.

Користуючись перебуванням депутата обласної ради на території Біласовицької сільради, директор ДП „Воловецьке лісове господарство”, депутат районної ради В. В. Росол запросив його відвідати життєдайне цілюще джерело у Бистрому. Приємно, що до кінця села Котельниці прокладено асфальт. Піднімалося питання про те, що потребує  ремонту 200-метровий відрізок шляху, що веде до джерела в урочищі Бистрий. Адже місцина тут неповторна, свіже повітря, дзюркітливе джерело приваблює відвідувачів. Для їх зручностей працівники ДП „Воловецьке лісове господарство” підібрали галявинку,  встановили столики та лавиці, де можна відпочити та перекусити, а підкріпившись  –  й лісом пройтися, який багатий грибами. Як відзначив Ю. Д. Гуледза, місце екзотичне, не кожен район може таким похвалитися.

Цього дня депутат обласної ради Ю. Д. Гуледза та голова районної ради І. І. Лопіт побували і у Канорському дитсадку, який зустрів гостей дзвінкоголоссям малюків, що гралися на подвір’ї. Хоч і не так давно тут проведено ремонт і витрачено значні кошти, стеля в одній з кімнат обвалилася, майстри будь-як закріпили гіпсокартон. У кухні немає витяжки, подекуди через підвищену вологість прогнила підлога. Кошти для ремонту відсутні. Отож страждають і дітки, і працівники.    Обласний депутат обнадійливо пообіцяв сприяння, щоб виправити ситуацію на краще.

– Всі ми родом із дитинства. І стаючи дорослими не повинні забувати на скільки важливим є піклування про підростаюче покоління. Важливо допомагати дітям з раннього віку отримувати хороше виховання та належні умови для розвитку не лише вдома, але й у дошкільних навчальних закладах. Адже діти – це наше майбутнє, – наголосив Ю. Д. Гуледза.

   Й. Бігарій