Новини

Скотарській школі присвоєно ім”я Руслана Ігнатишина

який смертю хоробрих загинув у зоні  антитерористичної операції на сході України під час виконання бойового завдання

Святковим настроєм, налаштованістю на навчання та працю було пронизане свято першого дзвоника у Скотарській ЗОШ І-ІІ ступенів. Минули для школярів безтурботні літні будні й свята. Канікули запам’ятаються їм надзвичайно насиченими подіями. Відпочинок, допомога батькам у заготівлі кормів для домашньої худоби, її випасання, вирощування картоплі, збирання ягід – це неповний перелік справ, якими займалися діти протягом найтеплішої пори року. Набравшись сил, вони знову зібрались на першому в новому навчальному році святі. Найурочистіші на шкільній лінійці, звичайно, найменші – першокласники.

Приємно колективу освітнього закладу та й усім скотарчанам те, що й цьогоріч у школі спостерігається позитивна тенденція: діти знову сядуть за парти, де у класах ще пахне фарбою. Щоб вони були відремонтованими, подбали влада, педагогічний, учнівський колективи, батьки. Найтепліші почуття викликає шкільна сім’я, яка у вишикуваних колонах підкреслювала готовність дружніми класами разом із учителями йти по висхідній, рости, мужніти й озброюватися знаннями.

Кращі учні школи Федір Дубович та Руслана Берегій виносять на шкільне подвір’я Державний Прапор України. Велично звучить Гімн. Щирим було звернення директора школи    М. М. Беци до учнів, учителів, батьків, гостей шкільного свята. Михайло Михайлович привітав усіх присутніх з першовереснем, побажав школярам успіхів у оволодінні знаннями, щоб кожен день навчального року радував новими відкриттями й досягненнями, а педагогам – вдячних вихованців.

Право покласти квіти на могили земляків, які загинули у Другій світовій війні, та учасника антитерористичної операції Р. Ігнатишина надається Дмитру Гецянину та Уляні Хмельницькій.

Від щирого серця від себе особисто та депутатів Скотарської сільради вітав учнів і вчителів сільський голова В. С. Семан. Він побажав, щоб книга шкільного життя поповнювалася приємними сторінками, щоб засіяні зерна знань зрясніли багатим урожаєм.

У віршованій формі про школу, вчителів, які їх поведуть у Країну Знань, бажання вчитися, а також комічні історії напередодні першовересня розповідали юні школярики. Флеш-мобом «Україна – понад усе!» їх продовжили старшокласники.

В добрий час, у щасливу дорогу школярів благословив настоятель Скотарського Божого храму о. Георгій Криванич. Адже сьогоднішні школярі – завтрашні активні громадяни України, яким доведеться розбудовувати її, робити все необхідне для її процвітання.

Затим директор    освітнього закладу М. М. Беца інформував, що колектив школи, громадська організація «Воловецька спілка учасників бойових дій на сході України» ініціювали увіковічнити пам’ять Руслана Ігнатишина – справжнього патріота  країни, який загинув смертю хоробрих на сході України. Пройшли громадські слухання, цю ініціативу  розглянули й схвалили депутати районної ради. І ось згідно наказу  відділу освіти райдержадміністрації з 1 вересня  Скотарська ЗОШ І-ІІ ступенів носитиме ім’я земляка Руслана Ігнатишина, який навчався тут і загинув смертю хоробрих, захищаючи територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

Меморіальну дошку Руслану Ігнатишину, яку встановлено на фасаді школи, відкривають його бойові побратими В. М. Сличко та В. П. Могіш. Присутні покладають квіти до меморіальної дошки та запалюють лампадки. Понад горами тужливо лине пісня «Білі лебеді на небесах», яку виконують учні школи.

Слово надається голові райдержадміністрації В. Є. Роговій, яка сердечно вітає учасників свята з початком нового навчального року та Днем знань. Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати знання, побажала досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями та батьками, зустріти добрих та надійних друзів. Вчителям – старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у нелегкій роботі, успіхів у вихованні молодого покоління свідомих українців, патріотів нашої держави. Особливі слова Валентина Євгенівна висловила Любові Степанівні Ігнатишин за сина, який гідно захищав Україну, а у липні 2015 року смертю хоробрих загинув біля Ясенуватої у Донецькій області під час виконання бойового завдання. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять героя, який віддав своє життя за нашу державу. Всі учні у стінах школи залишають по собі пам’ять, а Руслан Ігнатишин стане прикладом мужності, справжнього патріотизму, героїзму для майбутніх поколінь. Допоки ми живі – в наших серцях житиме пам’ять про героя.

Голова районної ради І. І. Лопіт у своєму привітанні адресував щирі слова учнівському та педагогічному колективам з нагоди свята першого дзвоника та Дня знань.

– Цьогорічний перший дзвоник сповістить випускникам  про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з продовженням навчання у вищій школі. Бажаю вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішнішими людьми, справжніми патріотами своєї країни.

Окремі слова вдячності промовець адресував матері Руслана Ігнатишина, який віддав своє життя, захищаючи мир та спокій у наших домівках. Щоб увіковічнити пам’ять нашого земляка, школа, де він навчався, із 1 вересня  носитиме ім’я героя.

Теплі слова привітань виголосив депутат обласної ради, наш земляк Ю. Д. Гуледза. Він побажав учням на шляху підкорення нових вершин знань зустріти добрих і надійних товаришів та досягти омріяної мети. Юрій Дмитрович переконаний, що здібності, наполегливість стануть їхньою запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Керівник громадської організації «Воловецька спілка учасників бойових дій на сході України» В. В. Андрійчак та начальник цивільного корпусу «Азов» Закарпаття» В. В. Швець відзначали, що і ровесники Руслана Ігнатишина, і нинішні учні школи повинні гордитися земляком, який, захищаючи нашу незалежність, віддав своє життя за краще майбутнє      нинішнього і прийдешнього поколінь. Наш обов’язок продовжити справу, яку він розпочав.

Про закінчення урочистої лінійки сповістили першокласниця Марійка Могіш та дев’ятикласник Юрій Русин шкільним дзвоником. Відтак всі школярі попрямували на перший урок, який був присвячений темі «Україна: 25 років незалежності».

Й. Бігарій

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA