Новини

Стоятимуть на сторожі спокою українського народу

В Україні цього року відновили призов на строкову службу. Призовний вік громадян змінено. Тепер мова йде про юнаків від 20 до 27 років, а не від 18 до 25, як було раніше.

Попри складну ситуацію на сході України, служба в Збройних силах – чудова  можливість  отримати військову спеціальність та певний позитивний життєвий досвід. Молоді люди після проходження військової служби значно дисциплінованіші, відповідальніші, серйозніше ставляться до виконання поставлених завдань, вміють працювати без стороннього контролю. Призовникам іде на користь зміна обстановки, в них відбувається своєрідна переоцінка цінностей. Те, що раніше було звичним, – батьківська турбота, близькість рідного дому, друзі – стає на певний час недосяжним і має позитивний вплив на становлення особистості кожного юнака.

Днями п’ятеро новобранців стали на варті спокою українського народу, вишикувались на подвір’ї Воловецького районного військового комісаріату. Це Юрій Балан й Віталій Лях із Воловця, Іван Бабець та Василь Присліпський із Скотарського та Іван Гельниці з Гукливого. Їм доведеться проходити військову службу у підрозділі повітряних сил Полтави.

Привітала хлопців із важливою подією в їхньому житті голова районної державної адміністрації В. Є. Рогова. Вона побажала новобранцям з гідністю пройти цю школу життя, високо нести честь рідної Верховини, ставитись до виконання свого військового обов’язку серйозно і відповідально, бути гідними звання захисника Батьківщини. Голова районної ради І. І. Лопіт напутніми словами зичив хлопцям здоров’я, наснаги і побажав їм повернутися додому загартованими та змужнілими.

Настоятелі Воловецьких Божих храмів о. Василь Гуйван та о. Роман Глюдзик благословили молодих солдатів на ратну службу в ім’я України. Вони звернули увагу кожного з присутніх на те, що в армії закладається перший глибокий життєвий досвід, із якого потрібно почерпнути дисциплінованість, людяність, повагу до себе й оточуючих та гідно пронести це через усе своє життя.

В. Бігарій

DSC_0122-650x400