Новини

Святий добрий Миколай у всі школи й садочки завітав

Сьогодні, 19 грудня, Святий Миколай  потішив чемних діточок, завітавши з дарунками не тільки в їх оселі. Своїх гінців із місією милосердя і доброчинства Угодник послав у  Гукливський загальний заклад середньої освіти      І-ІІ ступенів на святкові заходи. Голова районної ради І. І. Лопіт  та депутат районної ради О. В. Тидір  відвідали  школярів  перших-дев’ятих класів і вручили їм солодкі подарунки, про які подбали народний депутат М. І. Ланьо та депутат облради Ю. Д. Гуледза.

Хлопчики й дівчатка радо зустрічали гостей, вони разом із своїми наставниками читали віршики, співали пісні про Миколая, а ще – розповідали багато цікавого про його побожне життя. Він виріс у багатій родині дитиною доброю і чуй­ною до чужої біди. По смерті батьків став спадкоємцем великого багатства, яке щиро роздавав бідним, а сам пішов служити Богу, і, згодом, коли помер, цер­ква визнала його святим. Святий Миколай – покровитель мандрів­ників та подорожніх. Існують легенди про те, як він допомагав запорозьким козакам. За таку поміч понад 30 храмів, власноруч збудованих, козаки назвали його іменем.

Миколай щедро обдаровує малечу в своє свято, найперше тих, хто слухається старших, молиться ревно до Бога, благаючи всяких доброт для тата, мами, усіх рідних, для краю свого та для України.

«А всьому нашому народу

Ти добру волю принесеш.

Усяке зло й лиху пригоду

Від України відвернеш», –

на своєму святі молитовно до Всевишнього зверта­лись.

Концертне дійство було веселим, колоритним та пізнавально-цікавим. Учні, педагогічний колектив та директор навчального закладу В. Є. Гребеняк щиро дякували  доброчинцям за візит до їхньої школи.