Новини

Свято привітань і щирих побажань

Днями працівники охорони здоров’я Воловеччини відзначили своє професійне свято. З нагоди цієї події у актовій залі центральної районної лікарні відбулися урочистості. Медпрацівників привітав головний лікар ЦРЛ В. І. Степанчук. Проаналізувавши роботу галузі за період, що минув промовець відзначив високу кваліфікацію працівників. Завдяки спільним зусиллям адміністрації райлікарні та       районної влади, попри процеси оптимізації та реорганзіаційних перетворень вдалося зберегти ліжковий фонд і кадровий потенціал на рівні минулого року.  Центральна районна лікарня є предметом гордості не тільки Воловеччини, а й краю. Про це свідчать загальнообласні медичні заходи: конференції, семінари, проведені в нас. У 9 стаціонарних відділеннях ЦРЛ на 115 ліжках щорічно покращують своє здоров’я 4,5 тис. і більше пацієнтів із різноманітними соматичними патологіями. І цей показник із року в рік зростає. При райлікарні функціонує поліклінічне відділення, оснащене досить сучасним обладнанням, а прийом хворих ведуть фахівці з 26 спеціальностей. Потужність районної поліклініки сягає до 140 тис. відвідувань. Про фаховий рівень наших спеціалістів свідчать подяки, які адресовані їм. Заслуга лікарів та середнього медичного персоналу в тому, що за останні 7-8 років у районі намітилася стійка тенденція до збільшення народжуваності, зниження показника загальної смертності населення, в тому числі госпітальної летальності. Не відмічається протягом останніх 10 років випадків материнської смертності та смертності немовлят. Це один із найкращих показників у області. Відмічається зниження смертності від хвороб системи кровообігу, нервової системи, покращується виявлення та оздоровлення хворих туберкульозом, онкологічними недугами, хронічними захворюваннями. Щира вам вдячність за це.

Спільними зусиллями з районною владою у порівнянні з відповідним періодом минулого року вдалося покращити економічні показники. Це, зокрема, бюджетні витрати в розрахунку на одного мешканця району, витрати на медикаментозне забезпечення та харчування стаціонарних хворих. Медики ЦРЛ не тільки добросовісно працюють, вони приймають участь у щорічній спартакіаді працівників охорони здоров’я. За результатами змагань з 15 видів спорту серед 43 команд – учасниць спартакіади ми знову вибороли перше командне місце, випередивши   Мукачівську ЦРЛ та обласну стоматологічну поліклініку, які зайняли відповідно друге та третє призові місця.

Начальник відділу охорони здоров’я РДА О. І. Лопіт, привітавши медиків із    професійним святом,  торкнулася показників минулого і поточного років, інформувала учасників урочистостей, що в районі намітилася тенденція щодо дальшого       поліпшення якості надання медичної допомоги нездужим, покращення демографічної ситуації. Завдяки кваліфікованій роботі, профілактиці, санітарно-гігієнічним та протиепідемічним заходам спостерігається зменшення кількості захворювань й утримання рівнів практики по всім групам захворювань.

Вітаючи працівників охорони здоров’я з професійним святом,  голова РДА В. Є. Рогова відзначила, що   в   лікувально-профілактичних закладах району працюють справжні майстри своєї справи, які успадкували кращі традиції попередників – ветеранів медицини. Люди у білих халатах покращують якість надання медичної допомоги мешканцям району. Мережа медичних закладів, завдяки спільним зусиллям ЦРЛ, Центру первинної медико-санітарної допомоги та районної влади, не зважаючи на процеси оптимізації і реорганізації, збережена. Керівник району відзначила, що є багато позитивних моментів, але основну увагу приділила медичним працівникам, які більшу частину свого життя трудяться в галузі охорони здоров’я району, свої знання, енергію спрямовують на вдосконалення обслуговування нездужих. Вона подякувала всім медикам за сумлінну працю, безвідмовність, турботу про людей та вміння дарувати пацієнтам радість.

Голова районної ради І. І. Лопіт за дорученням народного депутата України М. І. Ланя, депутата обласної ради Ю. Д. Гуледзи та від себе особисто щиро привітав людей у білих халатах із їх професійним святом. Промовець відмітив, що медпрацівники району докладають зусиль, щоб поліпшувати якість медичного обслуговування нездужих. Вони з багатьох позицій випереджають своїх колег у області. Усе це – на користь нашим людям.

Іван Ілліч побажав медикам і надалі успішно долати високу планку у розв’язанні завдань з поліпшення медичного обслуговування людей. Бажав  людям найгуманнішої професії міцного здоров’я, бо завдяки їхній турботі, високій кваліфікації у нездужих з’являється віра на одужання.

Зичні слова висловили медикам з нагоди їх професійного свята головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги В. С. Качур та голова райкому профспілки медичних працівників О. А. Копельчак.

Затим керівники району В. Є. Рогова та  І. І. Лопіт за вагомий вклад у розвиток медицини району, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника вручили почесні грамоти – обласної державної адміністрації головному лікарю ЦРЛ В. І. Степанчуку, обласної ради –   районному офтальмологу О. А. Копельчак.

Спільних грамот райдержадміністрації та районної ради удостоєно заступника головного лікаря із лікувальної роботи      А. В. Попелич, завідуючого поліклінічним відділенням В. І. Савчина, завідуючу  клініко-діагностичною лабораторією О. Ю. Селехман, сімейних лікарів ЦПМСД Л. І. Фельбабу та Н. М. Дужар, завідуючу лікарською амбулаторією ЦПМСД Л. Ф. Білич.

Ряд медиків нагороджено грамотами адміністрації центральної районної лікарні й Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Медичних працівників із професійним святом привітав гурт районного будинку культури „Фешаки”.

Й. Бігарій

OLYMPUS DIGITAL CAMERA