Різне

Тренінг кар’єрних радників

26.03.2019 року у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для фахівців з питань зайнятості, які будуть виконувати функції кар’єрних радників.

Тренінг проведений за участю тренерів обласного центру зайнятості О.Сівач – заступника директора обласного центру зайнятості, М. Паткановцій – начальника відділу сприяння працевлаштування та П. Фолтина – начальника відділу надання послуг роботодавцям.

У заході взяли участь фахівці Свалявської районної філії, Міжгірської районної філії, Ужгородської районної філії  та Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості в кількості 11 осіб.

Мета тренінгу – визначення особливостей управління власною кар’єрою на сучасному ринку праці, визначення основних професійних компетенцій кар’єрного радника, відпрацювання вмінь і навичок отримання та надання інформацій, встановлення контакту та ефективної комунікації з клієнтом, відпрацювання комунікативних вмінь і навичок кар’єрних радників в процесі проведення поглибленого профілювання та підбору індивідуальних послуг для клієнтів, відпрацювання технік внутрішньо організаційної комунікації та надання послуг кар’єрним радником в конкретних робочих ситуаціях.

За допомогою рольових ігор та ситуаційних завдань учасники тренінгу відпрацювали навички встановлення контакту з відвідувачем служби зайнятості, створенням доброзичливої атмосфери, надання та отримання інформації, аналізу життєвої ситуації шукача роботи для визначення індивідуальних послуг, що допоможуть особі  повернутися до зайнятості.

На конкретних прикладах учасники тренінгу розглянули можливі варіанти та алгоритми дій планування роботи кар’єрного радника з клієнтом.

Впровадження посади кар’єрного радника у службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращення сервісного обслуговування шукачів роботи та безробітних.

ВОЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Фото тренінгу для фахівців з питань зайнятості, які будуть виконувати функції кар’єрних радників.    2     3    4