Новини

У Воловці урочисто запалали вогні головної різдвяно-новорічної ялинки

18 грудня на центральній площі селища Воловець відбулося урочисте запалення вогнів на головній різдвяно-новорічній ялинці району.

З початком новорічних свят жителів та гостей району  привітали заступник голови районної державної адміністрації Понзель І.М., заступник голови районної ради Повідайчик В.І. та Воловецький селищний голова Попелич М. А. Вони побажали усім веселих свят і гарного святкування, а також висловили сподівання, що саме  Святий Миколай Чудотворець оберігатиме всю Україну від незгод, в новому році принесе   у кожну родину  мир, добро, щастя, здоров’я та благополуччя.

Під час заходу Воловецький  селищний голова вручив подарунки переможцям конкурсів, участь в яких взяли учні Воловецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та вихованці дитячої школи мистецтв.

На урочисте запалення вогнів головної новорічної ялинки району  завітав Святий Миколай, який приїхав квадроциклом з повним причіпом  подарунків.  З радістю та захопленням його зустріли всі присутні, а особливо діти. Після привітань Святого Миколая, під оплески присутніх новорічна ялинка запалала яскравими вогнями.

Свято продовжувалось виступами талановитих діток району, іграми, конкурсами, а завершилось  святковими феєрверками.