Новини

Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

15 лютого в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Воїнів привітали голова Воловецької РДА В.Є. Рогова, голова районної ради І.І. Лопіт та голова районного товариства воїнів-ветеранів війни в Афганістані В.М. Беренич. Вони подякували колишнім військовослужбовцям за їхні честь, мужність та стійкість, побажали всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над їхніми головами.

Від імені Президента України та за дорученням голови обласної державної адміністрації, відповідно до Указу Президента України від 10 жовтня 2014 року № 765/2014, керівники району вручили медаль «25 років виведення військ з Афганістану» та посвідчення до неї 53 учасникам бойових дій в Афганістані. Також вони вручили медаль та посвідчення матері покійного Кураха М.М. – учасника бойових дій в Афганістані, для постійного зберігання у родині покійного.

Піднесений настрій в урочистій залі створили виступи народних аматорських колективів та солістів РБК.

Спогади про минуле та сьогоденні проблеми в Україні учасники зустрічі продовжили за святковим обідом.