Новини

Урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом

71 рік відділяє нас від страшних подій Другої світової війни. Але людська пам’ять безмежна, тому що не маємо права забувати про біль, невимовне горе, втрати наших дідів-прадідів. 9 травня 2016 року, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулась урочиста хода до місця поховання військових загиблих у Другій світовій війні, якасформувалась біля Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та пройшла до могили Невідомого солдата.

В заході взяли участь ветерани війни, представники органів влади, трудових колективів, політичних партій, громадських організацій, релігійних конфесій, учнівська молодь, мешканці та гості селища.

Учасники заходу здійснили традиційне покладання квітів до могили Невідомого солдата та до братських могил. Із словами вдячності до ветеранів війни звернулися голова районної державної адміністрації Рогова В. Є., голова районної ради Лопіт І. І., Воловецький селищний голова Попелич М. А. та комісар Воловецького  районного військового комісаріату Комар В. І.

Учні Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів декламували вірші, возвеличували мужність та героїзм нашого народу.

Всіх полеглих у роки війни та під час бойових дій на сході України вшанували хвилиною мовчання.

Завершився урочистий захід панахидою за загиблими, яку відслужили священики православної та греко-католицької церков селища Воловць о. Роман та о. Василь.